PL EN UA
MOOD MASTERS
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ

Victores sunt qui conatum pugnae suscipiunt.
Via est principalis, non finis.

no_01

Rok temu napisaliśmy w naszej przestrzeni nowy rozdział historii. Mood Masters zgromadziło setki osób, które wspólnie stworzyły coś wyjątkowego. Czas aby zrobić to ponownie.

Mood Masters #1

PRZESTRZEŃ

Mood Masters nierozerwalnie łączą się z krakowską sceną wspinaczkową. Przestrzenie krakowskiego Mood-a, Cube, Korony, Bronxa, Avatara, Fortecy, Reni-Sportu… to szczególne miejsca, w których codziennie, my wspinacze spotykamy się by pokonywać trasy, bouldery, obwody. To nasza przestrzeń do pracy, treningu, spotkań, osiągania celów, realizowania wizji. Tutaj czujemy się dobrze, bezpiecznie i wyjątkowo. Zeszłoroczne Mood Masters sprawiło, że nasza społeczność przez jeden moment skupiła się w jednej czasoprzestrzeni.

no_02

Mood Masters #2

CZAS

Kontynuujemy to co było i tworzymy teraźniejszość, tak abyśmy mogli po czasie opowiadać, analizować, plotkować i przedstawiać swoje wersje historii. Opowieści, wspomnienia, wzmianki: pozwalają zrozumieć to co już się wydarzyło, przygotowują nas do tego co ma nadejść i umacniają nas w teraźniejszości. Mood Masters nawiązuje do historii polskiej sceny zawodniczej, organizacji spotkań, zawodów. Mood Masters jest teraz.

no_03

Mood Masters #3

LUDZIE

Spotkamy się z innymi, potrzebujemy obecności, gestów, słów, akceptacji, krytyki. Wspinamy się i trenujemy by udowodnić coś sobie i pokazać coś innym. Mood Masters jest dla nas samych i dla wszystkich, którzy są z nami w naszych przestrzeniach. Mood Masters to ludzie, którzy są bohaterkami/bohaterami naszych opowieści, ale również tych, którzy zaczęli niedawno pisać swoją historię.

no_04

Mood Masters #4

EMOCJE

Szczególnym momentem Mood Masters jest chwila na moment przed startem. Przygaszone światła, rytmiczna muzyka, bliskość innych osób, czarno-biała sceneria. Oczekiwanie na to co zaraz się wydarzy, niepewność, niepokój,  zawieszenie w czaso-przestrzeni. To w tym szczególnym momencie skupiają się wszystkie emocje, te nasze i te cudze, te które już były i te które są przed nami.

Jak wygląda Mood Masters?

Jak wygląda Mood Masters?

Czy Mood Masters
to zawody dla mnie?

Zawody skierowane są zarówno dla zawodników PRO jak i amatorów (RELAX). Dla wszystkich którzy na co dzień spędzają u nas czas oraz dla tych którzy przyjeżdżają z odległych miejsc, by nas poznać. Otwarta formuła wydarzenia pozwoli na rywalizację na każdym poziomie, od zawodników rangi Pucharu Świata do osób, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę ze wspinaniem.
ZAPISZ SIĘ
Mood Masters #5

KATEGORIE PRO i RELAX

Zapisz się

PRO

Gdy wspinanie jest dla Ciebie czymś więcej. Jest istotne, ważne i nie wyobrażasz sobie siebie bez tej aktywności. Tak spędzasz czas wolny, trenujesz, pod to planujesz weekendy, wakacje, wyjazdy. Nie musisz robić ekstremalnie trudnych rzeczy by być PRO. Nie mu sisz mieć kontraktu reklamowego lub startować w zawodach by być PRO. Ważne jak to odczuwasz, czy jesteś gotowa/y na rywalizację, porażki i trud. Ważne jest to, jakie miejsce w Twoich myślach zajmuje wspinanie.

RELAX

Wspinanie od niedawna jest w Twoim życiu. Mniej lub bardziej Cię zajmuje i wpływa na Twój czas wolny. Czujesz, że przestrzenie związane ze wspinaniem Cię pochłaniają i wciągają. Z każdym treningiem masz coraz więcej znajomych którzy się wspinają i doceniasz te znajomości. Być może zawody to dla Ciebie za dużo i trochę się tego obawiasz, ale po to właśnie jest MM. Aby spróbować czegoś nowego, spotkać się ze znajomymi i innymi ludźmi. Po prostu się wspinać. Bo wspinanie może być dla Ciebie czymś więcej.
Mood Masters #7
750 €
2 MIEJSCE
1500 €
1 MIEJSCE
500 €
3 MIEJSCE
ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁO MOOD MASTERS W ZESZŁYM ROKU

Eliminacje Open

Półfinał pro

Dla 20 zawodniczek i zawodników w formule IFSC

Finał pro

Dla 6 zawodniczek i zawodników

Limitowane 200 wejść na półfinał
Limitowane 200 wejść na finał

Cena wejściówek

Cena od 07.01 129 PLN

Cena w trakcie trwania zawodów 139 PLN

Mood Masters #6

Jak działamy
w tygodniu
Mood Masters?

Poniedziałek

Działamy normalnie

Wtorek

Setting, Compwall wyłączony

Środa

Setting, jesteśmy zamknięci - zapraszamy na Cube

Czwartek - Sobota

Eliminacje

Sobota 20:30 - PÓŁFINAŁ

Ilość miejsc jest limitowana, zakup tylko przez stronę
//competit.pl/zgloszenie/6917/

Sobota po półfinale

Afterparty - wstęp wolny

Niedziela 16:00 - FINAŁ

Ilość miejsc jest limitowana, zakup tylko przez stronę
//competit.pl/zgloszenie/6917/

Mood Masters #7