Bouldering

Nowe baldy kręcimy dwa razy w tygodniu. Przed wspinaniem możesz skorzystać ze strefy rozgrzewki. Niezależnie od tego na jakim poziomie się wspinasz, dbamy o to żebyś znalazł blady rozwojowe dla Ciebie.
MOOD - Bouldering

STREFY WSPINANIA

MAINWALL

Main Wall jest główną częścią ściany, która dzieli się na trzy sektory. Na Lemurze, Słoniu i Flamingu najlepiej stawiać swoje pierwsze kroki w boulderingu. To tutaj też najłatwiej zbadać progres. Bouldery kręcimy w 9 stopniowej skali trudności, którą wyznaczają kolory chwytów lub plakietek.

COMP WALL

Podobnie jak na Main Wall, także i tutaj przygotujemy dla Ciebie ciekawe propozycje wspinaczkowe. Z tą jednak różnicą, że mocno skupiamy się, by były one wyjątkowe, wymagające, nieoczywiste i tak dobre jak na zawodach. Kolejna różnica jest taka, że kolor chwytów nie oznacza trudności. To znaczy, że możesz spróbować różowej trudności po białych, czy czarnych chwytach. Dążymy do tego, aby każdy boulder w tej strefie był małym dziełem sztuki.
MOOD - COMP WALL

SPRAY WALL

To przestrzeń, w której to Wy decydujecie, po czym się wspinacie. Cała ściana zapełniona chwytami, czeka na Waszą inwencję i pomysły. Idealne miejsce do robienia obwodów, interwałów, projektów boulderowych.

KILTER BOARD

Kilter Board to nieskończona ilość boulderów, dróg i obwodów tworzona przez wspinaczy z całego świata. Niezależnie od poziomu na jakim się wspinasz, śmiało możesz spróbować swoich sił. Początkowe trudności, zaczynają się od 4 poziomu skali francuskiej - są naprawdę przystępne. Najtrudniejsze 8-ki, to wyzwanie dla zawodowców. Pomiędzy, wspinaczkowy raj.

KIDS WALL

Jeden z sektorów MOOD jest przeznaczony dla dzieci. Przygotowaliśmy dla nich mały raj wspinaczkowy - tunel i zjeżdżalnię, a pomiędzy tą konstrukcją kręcimy blady dla młodych wspinaczy. Kolory skali trudności dla dorosłych obowiązują również w tej strefie, ale trudność dostosowana jest do warunków fizycznych dzieci.

ROUTSETTING

Bouldering jest naszym oczkiem w głowie, chcemy żebyś też mógł poczuć ten flow. Dlatego współpracujemy z najlepszymi routsetterami w Polsce. Oni wiedzą, jak nakręcić dobrą zabawę na każdym poziomie trudności.
MOOD - ROUTSETTING

STREFA
ROZGRZEWKI

Przed wspinaniem możesz skorzystać ze strefy rozgrzewki. Jeżeli akurat nie odbywają się tam zajęcia - do Twojej dyspozycji są mini siłownia i sala do ćwiczeń. Samo wspinanie możesz uzupełnić treningiem uzupełniającym.
MOOD - STREFA <br/>ROZGRZEWKI

INSTAGRAM